Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Модні, красиві жіночі Сумки | Рюкзаки

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Сумки та гаманці є універсальними аксесуарами, які жінки та дівчата використовують кожен день. Без них важко уявити вихід на вулицю. Сучасні моделі сумок і гаманців для жінок можуть бути самих різних форм, розмірів і дизайнів, лаконічні й ошатні, однотонні та доповнені декоративними деталями й принтами, з різними видами застібок. Сумки можуть відрізнятися ще й довжиною ручок і плечового ременя, а також різним внутрішнім наповненням. Одні моделі доречні в офісі, інші на прогулянці, треті - на шопінгу, четверті - на пляжі.

Шиють сумки та гаманці з різних видів текстилю, замші, шкіри, їх екологічних замінників, а також більш доступних штучних матеріалів.

Види жіночих сумок і гаманців:

  1. Тоут. Стара добра класика, без якої не обходиться жодна ділова жінка. Це досить велика річ прямокутної форми з двома зручними ручками, завдяки яким носити аксесуар можна не тільки в руках, а й через плече. У класичному виготовленні тоут має відкритий верх — без застібки. Однак для безпеки та збереження речей сучасні моделі обладнані кнопкою або блискавкою.
  2. Хобо. Вважається ультраповсякденним варіантом, тому підходить і для роботи, і для прогулянок. Це об'ємний аксесуар з однією широкою лямкою.
  3. Месенджер. Зручна та практична прямокутна сумка з довгим ременем, який накидають на плече або ж навскіс через груди. Така модель більше підходить студентам і молоді, адже в месенджері можна розмістити підручники, планшет і навіть ноутбук.
  4. Клатч. Маленька сумка-конверт є вечірнім варіантом, тому в ній поміщається тільки найнеобхідніше — ключі, гроші, смартфон і трохи косметики. Водночас клатч буває трьох видів: без ременя, з маленькою ручкою для зап'ястя, з довгим ременем для носіння через плече.
  5. Мінодьєр. Ще одна невелика вечірня жіноча сумочка з твердим каркасом. Носити такий аксесуар заведено в руках або під пахвою.
  6. Сумка-рюкзак. Ідеальний варіант для сучасної молоді. Це невеликий предмет із двома лямками, завдяки яким його можна розмістити за спиною або звісивши на одне плече. Форма жіночого рюкзака може бути абсолютно різною: прямокутна, квадратна та навіть кругла. А його головною перевагою є універсальність і практичність. Адже поєднується виріб практично з будь-яким одягом. Крім того, у рюкзаку можна розмістити все найнеобхідніше, головне — підібрати потрібний розмір.
  7. Портфель. На відміну від рюкзака, який більше поєднується зі стилем casual, жіночий портфель належить до категорії "офісні сумки". Це великий прямокутний виріб із твердим каркасом і маленькою ручкою. Деякі сучасні моделі додатково обладнані знімним ременем для носіння портфеля навскіс через груди.
  8. Сумка-мішок на кулісці. Зовні виріб схожий на жіночий рюкзак. Однак застібається такий предмет гардероба не на блискавку або кнопку — верх просто стягується шнурком.
  9. Пляжна. Це об'ємна модель трапецієподібної форми (найчастіше з одним відділенням) з відкритим верхом і парою невеликих, але міцних ручок.
  10. Шопер. Велика м'яка довгаста сумка з двома лямками. Призначений такий аксесуар насамперед для покупок (звідси й назва). Однак шопери гармонійно поєднуються й зі стилем casual.
  11. Бананка. Невелика поясна модель для найнеобхідніших речей: грошей, ключів, телефона та документів. Особливість бананки — регульований ремінець, що дає змогу розмістити виріб на поясі або на грудях.
  12. Спортивна. Призначена для змінного одягу та взуття. Найчастіше це місткі, але водночас компактні вироби довгастої форми (як цеглинка) з парочкою коротких ручок. Деякі моделі додатково обладнані довгим ременем для носіння навскіс через груди.

Щоб купити саме ту ідеальну сумку, яку ви давно шукали, варто дотримуватися кількох важливих, але нескладних правил:

  1. Матеріал — виробники шиють сумки з різних матеріалів. Це натуральна або штучна шкіра, замша, поліестер або текстиль. Кожен матеріал хороший по-своєму і дозволяє вигідно підкреслити ваш стиль.
  2. Розмір — важливий фактор. Підбирати параметри виробу потрібно, виходячи з вашої фігури. Високим жінкам підійдуть вироби з довгими, витягнутими ручками. Повним дівчатам варто віддавати перевагу середнім за розміром моделям з короткими ручками.
  3. Колір. Для повсякденного використання варто вибирати спокійні і приглушені тони. Правильно вибраний колір вигідно доповнить образ і освіжить зовнішність. Аксесуар можна вибрати під колір взуття.
  4. Фасон — в продажу є дуже багато різновидів жіночих сумочок. Це компактні клатчі, місткі шопери, ранці, планшетки, пляжні варіанти і ще багато інших.
  5. Якість — це один з найважливіших нюансів, адже від цього залежить термін служби моделі. Оцінити потрібно міцність швів, підкладки та фурнітури. Якщо присутній різкий запах, варто відмовитися від такої моделі.
  6. Ціни модних жіночих сумок дуже різні. Вартість виробу в першу чергу залежить від бренду і матеріалу. Шкіряні та замшеві варіанти дорожче текстильних. Важливо пам'ятати одне— хороший товар не може бути дешевим.

Основні типи жіночих сумочок

Якщо не враховувати форму і фасон такого аксесуара, як жіноча сумка, можна виділити три основні типи:

  1. М'які — це вироби з тканини, вони мають прямокутну форму і дві ручки, іноді можуть мати ущільнене дно.
  2. Жорсткі — такі аксесуари повністю тримають свою форму і мають в основі каркас. Найчастіше це ділові сумки— сумки-папки, ранці і так далі.
  3. Напівжорсткі — це найбільш поширений і універсальний варіант. Такий виріб —  золота середина між жорсткою і м'якою сумкою. Він підійде для будь-якого випадку.

Рюкзаки: види та особливості

  • Міські. Компактні, але місткі. Повсякденні моделі виробляють із натуральної та екошкіри, а спортивні — зі цупкого текстилю. Невелика лаконічна модель поєднуватиметься з будь-яким одягом. Власникам ноутбука варто придбати вироби із додатковим захищеним відсіком, який забезпечить безпечне транспортування ґаджета.
  • Велорюкзаки. Для активних поїздок важливо підбирати рюкзаки з вентильованою спинкою, а також надійною системою кріплень, що знімає навантаження з опорно-рухового апарату.
  • Туристичні. Виготовлені із міцних, зносостійких матеріалів. Деякі моделі оброблені вологозахисними сумками, які захистять вміст від псування навіть під час опадів. Стандартний об'єм сумки наплічної становить приблизно 50 літрів — це універсальне рішення для пішого походу. Для наметів, карематів та інших атрибутів туриста призначені бічні кріплення. У цій категорії представлені також тактичні вироби, що мають схожі характеристики. Корисним придбанням стане рюкзак-трансформер, об'єм якого можна міняти з огляду на поточні потреби.

Купити недорогі та красиві жіночі сумки, рюкзаки недорого в Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині, як по передоплаті, так і післяплатою з доставкою по всій Україні.

Вгору